Fungování duchovního setkání

Víceméně bez ohledu na témata - rozlišení viz níže pomocí oranžové barvy textu. Světle modře jsou texty za mou osobu či k organizaci fungování DMDU...

 

Původně jako interní korespondenci DMDU napsal: satguru Tarawadarsi (duchovní Mistr Radan Chrobok)

Dvory mysli duchovní univerzita (DMDU) www.duchovni.kvalitne.cz

 

 

- Uvítání (zpěv mantry AUM - kdo nechce ať ani nechodí - a ani později, jelikož to bude na zahájení každý den a před čímkoli důležitým či kdykoli tak velí duchovní Principy!). Připomínám CHOVANI NA UROVNI - pro neznalé viz http://duchovni.mysteria.cz/pravidla_chram_dmdu.htm   CHOVANI K DUCHOVNIM AUTORITAM PLATI PRO KAZDEHO  PROSIM KAZDEHO KDO TO NEZNA, AT SE S TIM SEZNAMI, JELIKOZ JAKO DALSI ZMENU SYSTEMU HODLAM SNIZIT MIRU NEFORMALNOSTI VE PROSPECH VETSIHO DURAZU NA UCTYHIODNOSTI - alespoň symbolické projevy úcty atd.,  než kdo pochopí proč atd...  Nevěnuji se a nehodlám se věnovat jako „kamarád kamarádům“ - na to není dost času vzhledem k Přínosu co mohu Dávat jakožto Mistr - Poslání co mám na Práci...

   Když budou účastníci dodržovat duchovní principy, tak ručím(e) za Vysokou úroveň všech Setkání všeobecně i všech schválených Aktivit (bodů programu) konkrétně...

 

    -- Zpěv manter (povinně alespoň pár - mantra míru a mantra Mistr - Žák), duchovních písní (alespoň pár písní společně). I recitace... I mimo případné pěvecké setkání (zpěv jako jediné či hlavní téma), platí, že zpěv pomáhá k harmonizaci skupiny i uvnitř jednotlivců...

 

   --- Obřadní požehnání prostor, pokrmů, činností vč. výkladu proč se to dělá, jak to funguje, atd. V tomto bodě je možné dát k zopakování vše od základů ovládání paraPSYCHICKE ENERGIE (psychoenergetický pancíř např.), přes MENTALNI PROGRAMOVANI (vč. využití doby spánku - lucidní snění, astrální cestování (!), zpracování mentálních úloh při spánku (!), atd.) až po DUCHOVNI PRINCIPY (od Služby Mistrovi po Napojení na Vševědoucnost). Vidíte ty Možnosti?!

  

----- Shrnutí DUCHOVNO JAKO CELEK - čili co vše to obsahuje, řeší a ovládá. K čemu tedy co (jaká úroveň) slouží. Od základů (i fyzické zdraví) po Nejvyšší Cíl (Osvícení a co DAL:)). Může to být i velmi stručné - avšak mělo by to být na každém duchovním Setkání ať už jako vyjádření Úcty (a připomenutí si možností) Učení, tak i jako základní poznání pro začátečníky..

     Pokud bude někdo ///JIRI/// trvat na přístupu „od konkrétních bodů (Zájmů) nahoru k celku“, tak viz předchozí bod, avšak zůstane spousta neřečena (ani rámcově).

     V tomto bodě JASNE ROZLISIMe co je dlouhodobě (natož trvale) nefunkční, co je šarlatánství, co je "tahání peněz z lidí", jak to poznat a dokázat. Zopakujeme si jak poznat (ne)pravého Mistra, atd.

     Povíme si co obnáší Učení DMDU (resp. Připomeneme), JAK a PROC šířit DUCHOVNI UCENI obecně, a DMDU konkrétně... Navíc mám(e) nějaké dost zásadní systémové změny (např. NIC NENI ZADARMO) a bylo by správné, aby jste se tím také řídili a uměli to vysvětlit, atd.    

 

----- Ve volných bodech se může realizovat program co ještě domluvíme. Přednost mají návrhy organizátorů v pořadí JIRI, Martina, Palos (zvláště pokud pomůže se ZVACI či alespoň LETAKOVOU KAMPANI),Madax (zvláště pokud pomůže se ZVACI či alespoň LETAKOVOU KAMPANI), atd.

     Přímo na Setkání mám(e) ve zvyku upřednostnit zájmy těch co mají méně času...

Osobně budu (ne)schvalovat návrhy...

     Bylo by dobré aby zůstal alespoň nějaký volný čas na dotazy účastníků - na témata podle jejich zájmu (viz naše původní nastavení, že jsme měli celé setkání podle zájmů účastníků - až na body podle duchovních principů a tradic).

 

 

Těším se na každou osobu dobré vůle – takové Zvu do duchovního učení...

 

Tatrawadarsi@email.cz